• 0 312 368 59 36
  • 0 507 368 59 36
  • info@matizreklam.com
Teşvikiye Pleksi Kesim | Teşvikiye Pleksi Kazıma | Pleksi Kesme Teşvikiye Ahşap Kesme

Teşvikiye Pleksi Kesimi

Teşvikiye Pleksi Lazer Kesim

Pleksi Kesim Teşvikiye, saydam ve yarı saydam olabilen, renkli, renksiz çeşitleri bulunan plastik cam ürünlerdir. Kolay işlenebilen hafif bir üründür ve çeşitli kalınlıklara sahiptir. Bu özelliğinden dolayı kullanım alanı oldukça geniştir. Firma lazer kesim alanında hizmet verdiği için müşterilerinden gelen pleksi ürün kesimlerini de özel geliştirilmiş makineleri ile kısa sürede gerçekleştiriyorlar.

Pleksi ürünler, çeşitli süs eşyaları, stand ürünleri, reklam tabelaları gibi alanlarda tercih edilmektedir. Bazı süs eşyaları pleksi ürünlerden üretildiği için bu ürünlerin çeşitli ölçü ve modelde hassas kesilmesi gerekiyor. Bu kesim işlemleri, makas ile zor ve maliyetli olmaktadır. Ancak firma lazer kesim işlemleri ile istenilen ölçü ve modelde seri olarak kesim işlemleri yapabiliyorlar.

Teşvikiye Lazer Kesim Nedir?

Firma sektöründe uzun yıllar hizmet veriyor ve yapmış olduğu lazer kesim işlemlerini, endüstriyel imalat uygulamalarında kullanılan bir lazer teknolojisi olarak açıklıyor. Lazer kesim makinelerinde, karbondioksit gazına elektrik verilmesi ile oluşturulan güçlü lazer ışınını, optik aracılığı ile yönlendirerek, çeşitli ürünler üzerinde kesme işlemleri yapıyorlar.

Makinelerdeki, bilgisayar programları aracılığı ile pleksi ve diğer ürünlerin lazer ışını yönlendirmesi ile kesilmesini sağlıyorlar. Lazer ışını, yüklenen program aracılığı ile belirlenen çizgiler üzerinde, malzemede erime, yanma, buharlaşma ya da gaz püskürtme yöntemi ile kesilme işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Lazer Kesim Metotları Firma, deri lazer kesim ve farklı malzeme kesmek için lazer makinelerini kullanmaktadır. Lazer kesim işlemlerinde farklı metotlar uygulanıyor. Ürün hammadde özelliklerine göre bu metotlar belirlenmekte ve kullanılarak, ürünlerin kesimleri sağlanmaktadır. Lazer kesim metotları şu başlıklarda gösterilebiliyor. • Buharlaştırma, • Eritme, • Termal gerdirme, • Kesme, • Soğuk kesme, Daha çok kullanılan yöntemlerden birisi buharlaştırarak kesme metodudur. Malzeme yüzeyine kaynama noktasında lazer ışını verilir ve ısıtılarak bir delik oluşturulur. Bu delik hızlı bir şekilde derinleştirilir ve aynı anda soğutma sağlanır. Daha çok ahşap, karbon ve pleksi ürünlerde bu yöntemler kullanılmaktadır.

Teşvikiye Lazer Kesimi Yapılan Ürünler Endüstriyel imalat sektöründe kullanılan tüm malzemelerin daha düzgün ve düşük maliyetle kesim işlemleri için lazer kesimler tercih edilmektedir. Firma, sahip olduğu yüksek teknolojili lazer kesim makineleri ile müşterilerinden gelen tüm taleplere cevap veriyorlar. Deri fason kesim hizmetlerini veren firma aynı zamanda çeşitli ürün türleri için lazer kesim hizmetleri veriyor. Lazer kesim hizmetleri arasında şunlar yer alıyor. • Teşvikiye Pleksi lazer kesim, • Teşvikiye Deri lazer kesim, • Teşvikiye Kağıt lazer kesim, • Teşvikiye Ahşap lazer kesim, • Teşvikiye Davetiye lazer kesim, • Teşvikiye Kumaş lazer kesim, • Teşvikiye Etiket lazer kesim, • Metal çeşitleri lazer kesim, Tüm ürün çeşitleri üzerinde, kesme işlemlerini lazer makinelerinde daha sağlıklı ve düzgün olarak gerçekleştiriyorlar. İmalat ürünlerinin kesim sırasında firesiz kullanılması, maliyetleri düşürmektedir.

Lazer Kazıma Teşvikiye Lazer kesme makinelerinde bulunan programlar aracılığı ile işlenecek olan ürünlerin ölçüleri, kazıma modelleri hazırlanabilmektedir. Hazırlanan tasarımlar, makinede kullanılarak, malzemelerin lazer yardımıyla işlenmesi sağlanmaktadır.

Firma, deri lazer kazıma işlemleri ile ayakkabı ve çanta imalatında kullanılan deri ürünlerinin üzerine markalama yapmaktadır. Ürünler üzerine yapılan kazıma uygulamaları ile firma markası, logo, çeşitli resim ve yazı işlemeleri daha iyi yapılmaktadır.

Özellikle dekor amaçlı kullanılan ahşap ürünler üzerine çeşitli resimlerin kazıma yöntemi ile işlenmesi, lazer kesim makinelerinde daha kolay ve kaliteli yapılabilmektedir. Firma, lazer kesim makinelerinin en iyisini ve bu makineleri kullanan tecrübeli elemanları ile tüm sektörlere en iyi hizmetleri zamanında veriyor.

Çanta Lazer Kesim Deri çanta modellerinde, lazer kesimli olanlar son yıllarda daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. Çanta imalatçıları, firmaya siparişlerini vererek, farklı modellerde seri olarak lazer kesim yapılmasını talep ediyorlar. Deri çanta ve cüzdan modelleri üzerindeki çeşitli oyma ve diğer işlemler, lazer teknolojisi ile yapılmaktadır. Çanta imalatında, temiz ve kaliteli işlerin çıkartılması sağlanıyor. Firma, sahip olduğu makineler sayesinde istenilen desenlerde çanta imalatının yapılmasına katkı sağlıyor.

Ayakkabı Lazer Kesim Lazer kesim teknolojisi her alanda yapılan işleri kolaylaştırmakta ve işlere kalite katmaktadır. Özellikle deri ayakkabı sektöründe lazer kesim yoğun olarak kullanılmaktadır. Farklı ayakkabı modellerinin üretilebilmesi, istenilen kazıma işlemlerinin yapılabilmesi lazer kesim makineleri ile mümkün olmaktadır. Firma, müşterilerinin tüm taleplerini kısa sürede karşılamaya çalışıyor. Lazer kesim teknolojisi sayesinde seri üretimler yapılabildiği için işçilik maliyetlerinde büyük orada düşme sağlanmaktadır.

Lazer Kesim İle Sağlanan Avantajlar Firma, lazer kesim makineleri ile vermiş olduğu hizmetlerinde, kendisini sektöründe daha iyi tanıtırken müşterilerine daha kaliteli ürünler sunabilmektedir. Lazer kesim teknolojisi, endüstriyel sektöre birçok avantaj sağlıyor. Lazer kesim sayesinde, sac gibi malzemeler üzerine her türlü resim, amblem, yazı rahatlıkla işlenebilmektedir.

Parça üretimleri için özel kalıp hazırlamaya gerek yoktur. Hızlı kesim yapılabildiği için zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ürünlerin kesimi yapılırken, ürünler preslenmediği için yüzeylerinde her hangi bir zedelenme oluşmamaktadır. Ekonomik bakımdan büyük avantajlar sağlamaktadır.

Kusursuz Kesim Firma lazer kesim hizmetleri verdiği için birçok sektördeki kuruluşlar, ürünlerinin kusursuz kesimi yapılabilmesini talep ediyorlar. Lazer kesimde kullanılan metotlar gelişmiş sistemlerdir ve ürünler üzerinde herhangi bir hasar oluşturmadan istenilen ölçülerde kesimin yapılmasını sağlamaktadır.

Lazer ışını ile yapılan kesimlerde, el değmeden kesim işlemleri yapılmakta ve makinede bulunan programlar aracılığı ile istenilen ölçüde, modelde kesimler hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Lazer ışınları, tüm ürün türlerinin kusursuz kesimini sağlamakta, kesim sırasında oluşacak olan fireyi en aza indirmektedir. Lazer kesim sonunda ortaya, kusursuz, kaliteli ve ekonomik bir iş çıkmaktadır.

Teşvikiye Lazer Kesim Kalitesi Teknoloji sürekli gelişmekte ve tüm sektörlerde yapılan işleri kolaylaştırmaktadır. Firma, lazer kesim teknolojisini takip etmekte ve yeni makine sistemleri ile lazer kesme işlemlerini daha kaliteli yapmaktadır.

Teşvikiye Lazer kesim makinelerinde kullanılan teknoloji sayesinde, tüm ürün çeşitleri üzerinde en küçük ölçülerde bile kusursuz kesimler yapılabilmektedir. Müşterilerinden gelen siparişlere göre her ölçüde ürün modellemesi, makinadaki tasarım programları ile yükleme yapıyorlar ve makineler lazer ışınları ile ürünleri kaliteli bir şekilde istenilen ölçüde kesiyor. Firma, tüm sektörlere kaliteli lazer kesim hizmetleri verdiğini duyuruyor, siparişler alarak hizmetlerini zamanında veriyor.

Matiz Reklam Teşvikiye Lazer Kesim Firmamız bu sektörde hizmet veren ve kullanıcı güvenini kazanmış bir firmadır. Sizlerde üretimlerinizde hatasız, güvenilir ve hızlı sonuç almak istiyorsanız bizlere ulaşın.