• 0 312 368 59 36
  • 0 507 368 59 36
  • info@matizreklam.com
Bahşili Deri Kesim | Deri Kazıma Bahşili | Bahşili Deri Kesme Bahşili Deri Kesim | Bahşili Lazer Kazıma

Bahşili Deri Lazer Kesim

İnsanlar, kullandıkları birçok ürünü seçerken, deri olmasına ve kalitesine özen gösteriyorlar. Deri ürünlerin imalatı ve farklı modellerde işlenmesi ise lazer kesim makineleri ile mümkün olmaktadır. Bahşili Deri lazer kesim hizmeti veren firma, müşterilerinden gelen tüm talepleri, sahip olduğu yeni teknoloji ürünü lazer kesim makineleri ile gerçekleştirebiliyorlar.

Firma, fason lazer kesim sektöründe hizmet verdiği için her türlü ürün çeşidinin lazer kesim işlemlerini yapabiliyor. Endüstriyel sektörlerde ürün imalatında kullanılan ürünlerin, düşük maliyetli ve kaliteli işlenebilmesi için lazer teknolojisine ihtiyaç duyulmaktadır.

Firma fason hizmetleri ile endüstriyel imalat sektöründeki firmalara hizmetlerini en iyi makine ve deneyimli elemanları ile kısa süre içerisinde sunmaya çalışmaktadır.

Lazer Kesim Teknolojisi İmalat sektöründeki işlemlerin kolaylaştırılabilmesi için lazer kesim teknolojisi geliştirilmiştir. Firma, lazer teknolojisine sahip yeni nesil makineler edinerek, her ölçüde kesme ve ürün işleme işlemlerini yapıyor. Lazer kesme makinelerinde üretilen lazer ışını sayesinde ürünler üzerinde belirlenen çizgilerden kesme işlemleri yapılabilmektedir.

Lazer kesme makinelerinde yer alan karbondioksit gazına elektrik verilerek lazer ışını oluşturulmaktadır. Oluşan lazer ışınları, makine mercekleri ile yönlendirilmekte ve istenilen derinlikte kesme ya da kazıma işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır. Lazer ışınlarının şiddeti ile tüm ürün türleri daha rahat ve istenilen ölçüde kaliteli olarak kesilebilmektedir.

Lazer Kesim Yöntemleri Fason lazer kazıma hizmetleri veren firma, lazer kesme ve kazıma işlemlerinde farklı yöntemler kullanmaktadır. Kullanılacak olan yöntemleri, işlem yapılacak olan ürünlerin hammadde özellikleri, kalınlığına ve yapılacak olan işleme göre belirliyorlar. Bu işlemlerin istenilen ölçülerde yapılabilmesi için lazer makinelerinde çeşitli ayarlamaları yapıyorlar. Bu ayarlamalar işlemlerin doğru yöntemlerle kaliteli yapılmasını sağlıyor. Kullanılan yöntemler şunlardır. • Eritme, • Kesme, • Gerdirme, • Buharlaştırma,
Fason kesimlerde, ürün türüne göre yöntem belirleniyor. Tüm yöntemler, ürünlerin kesilmesini ya da üzerinde delik delme, kazıma, markalama gibi çeşitli işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Tercih edilen yöntemler, ürünlere hiçbir zarar vermeden düzenli kesilmesini sağlamaktadır.

Lazer Kesim Makinelerinde Kesilebilen Ürünler Firma, müşterilerinden gelen siparişleri değerlendiriyor ve ürün türüne göre kesme işlemlerine hemen başlıyorlar. Lazer kesim makineleri her türlü ürün çeşidini kesme özelliğine ve kapasitesine sahiptir. Gelen siparişlerle ilgili gerekli grafik ve tasarımları, makinedeki programlar ile yapıyor ve işlemeye hazır hale getiriyorlar. Yapılan tasarımlara göre hassas ayarlamaları yaparak, lazer kesme işlemlerine başlıyorlar. Lazer makinelerinde kesim yaptıkları ürün türleri şunlardır. • Bahşili Pleksi Kesme, • Bahşili Deri Kesme, • Kağıt, • Ahşap, • Davetiye, • Kumaş, • Etiket, • Çelik, • Alüminyum, • Bakır,
Lazer ışınları ile her ürünün kesim kalınlıkları farklıdır. En az ve en üst kalınlık limitine göre ayarlamalar yapılarak, lazer kesme makinelerinde ürünler işlenmeye başlanmaktadır. Lazer kesim, endüstriyel imalat sektörünün ihtiyaçlarına göre ölçülendirilmektedir.

Lazer Markalama Bahşili Lazer markalama ya da lazer kazıma işlemleri daha çok deri ürünlerin işlenmesinde tercih edilmektedir. Firma, tüm ürün çeşitleri üzerinde lazer kesim işlemleri yapabildiği için fason kesim işlemlerinde, müşterilerinden gelen taleplere cevap vermeye çalışıyor. Deri ürünlerin lazer kesimi ve kazıma işlemleri daha çok ayakkabı ve çanta imalat sektöründeki firmalar tarafından talep ediliyor.

Deri ürünlere kalite katabilmek için işlenen ürünler üzerine fason lazer kazıma yapılarak, ürün markası, logo, yazı gibi çeşitle desenlerin işlenmesi gerekiyor. Küçük deliklerin simetrik olarak delinmesi lazer kesim makineleri ile mümkün olmaktadır.

Deri ürünler üzerine yapılacak olan kazıma ve markalama ne kadar kaliteli olursa üretilen ürünün kalitesi o kadar yüksek olacaktır. Lazer kesim teknolojisi ile bu rahatlıkla yapılabildiği için tüm sektörlerde üretim maliyetlerini düşürmektedir.

Çanta İmalatı, Çanta sektöründe, deri çantalara olan ilgi daha fazladır ve bu ürünlerin fiyatları biraz daha yüksektir. Bu ürünlerin kaliteli ve fiyatlarının yüksek olmasını sağlayan ise lazer kesim işlemlerinin yapılmasıdır. Lazer kesimli çantalara olan ilgi her zaman fazla olmaktadır. Firma, lazer kesim teknolojisini kullanarak, çanta imalat sektörüne büyük hizmetler vermekte, müşterilerinin istedikleri ürünleri, hatasız bir şekilde kısa sürede tamamlamaktadır.

Lazer Kesimli Ayakkabı Ayakkabı sektöründe, deri ya da diğer malzemelerin lazer kesim olarak işlenmesi, hem görsel hem de kalite bakımından farklılık oluşturmaktadır. Ayakkabı imalatçıları tarafından, verilen siparişlerde, lazer kesim makinelerinde modelleme ve ölçülendirme yaparak, seri kesim yapabiliyorlar.

Küçük parça işlemeleri yaparak, ayakkabının tüm parçalarının lazer kesim olarak işlenmesini sağlıyorlar. Ayakkabı üzerinde yer alması istenilen desenler, marka ve logo gibi kazıma işlemler, firma tarafından lazer kesim makinelerinde en temiz şekliyle yapılabiliyor.

Avantajlı Hizmetleri Firma, endüstriyel imalat sektörüne vermiş oldukları lazer kesim hizmetleri ile müşterilerine, kalite ve maliyet avantajları sunuyorlar. Verilen siparişlerin, kısa sürede seri olarak tamamlanması, firmalara zaman kazandırmakta ve kısa sürede işlerin tamamlanması ile maliyet avantajı sağlamaktadır.

İşlenen ürünlerde, fire durumunun minimuma indirilmesi, kesim kenarlarının düzgün olması ve ikinci bir işleme gerek duyulmaması, daha düşük maliyete işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır. Kesimi yapılan tüm ürünlerde,Bahşili deri kesim kenarlarının düzgün olması, pürüz, çapak gibi durumların oluşmaması, kazıma işlemlerinin hassas yapılması da kalite avantajı sağlıyor.

Temiz İşçilik Eski yöntemler ile yapılan kesim işlemlerinde, ürünlerin sabitlenmesi için preslenmesi gerekiyordu. Yapılan presleme ürünler yüzeyinde hasar oluşturabiliyor ve bazı parçaların atıl duruma gelmesine neden olabiliyordu. Firma, lazer kesim teknolojisini kullanarak, kesimi yapılan hiçbir ürün üzerine baskı oluşturmadan ve ürünler hasar görmeden temiz işçilik ile lazer kesim işlemlerini tamamlıyor.

Lazer makinelerinde yaptıkları işlemlerde, ürüne el değmeden lazer ışınları sayesinde kesim işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Bahşili Lazer kesim işlemlerine, ürünlerde, çapak ya da pürüz oluşmadığı için en temiz işçilik ortaya çıkmaktadır. Bu ürünün kalitesini artırırken, maliyetlerinde düşmesine neden olmaktadır.

Taleplerin Karşılanması Lazer kesim hizmetleri veren firma, tüm sektörlerde yer alan müşterilerinde gelen talepleri karşılama kapasitesine sahip olduklarını belirtiyorlar. Kullandıkları lazer kesme makineleri ile ürün cinsine göre kesme yöntemi belirlediklerini ve makinelerinde gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra 24 saat seri kesim yapabildiklerini gösteriyorlar. Kendilerine ulaşan müşterilerine, yapılacak olan işin kapasitesi, ürün türü gibi kriterlere göre fiyat teklifleri veriyorlar.

Matiz Reklam Bahşili Lazer Kesim Firmamız bu sektörde hizmet veren ve kullanıcı güvenini kazanmış bir firmadır. Sizlerde üretimlerinizde hatasız, güvenilir ve hızlı sonuç almak istiyorsanız bizlere ulaşın.